Asociacijos “Lemiamas šuolis” privatumo ir slapukų politika

 

 

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės asociacijos “Lemiamas šuolis” interneto svetainėje arba/ir elektroninėje parduotuvėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse, patekdami per asociacijos “Lemiamas šuolis” interneto svetainę.

 

Svetainės lankytojų ir elektroninės parduotuvės registruotų vartotojų duomenis tvarkome laikydamiesi ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

 

 

SLAPUKAI

 

Apsilankę asociacijos “Lemiamas šuolis” interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti, ar sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti, pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.

 

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitus interneto tinklapius. Atkreipiame dėmesį, kad asociacija “Lemiamas šuolis” nėra atsakinga už tokių interneto tinklapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš asociacijos “Lemiamas šuolis” interneto svetainės pateksite į kitus tinklapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

 

 

Kas yra slapukai?

 

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

 

Slapukai tinklapyje naudojami statistikos tikslais bei vertinant svetainės lankomumą. Slapukai Jums palengvina naudojimąsi mūsų svetaine. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės, Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

 

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti adresu http://www.allaboutcookies.org.

 

 

 

 

Slapukų naudojimas

 

Jums lankantis asociacijos “Lemiamas šuolis” interneto svetainėje, siekiame, kad pateikiama informacija ir svetainės funkcijos būtų pritaikytos tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį asociacijos “Lemiamas šuolis” interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi asociacija “Lemiamas šuolis” interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

 

 

UŽKLAUSOS FORMOS DUOMENYS

 

Duomenų įvedimo formoje Jūsų sutikimu renkami asmens duomenys – vardas ir pavardė, telefonas ir elektroninio pašto adresas. Šie duomenys tvarkomi teisės aktų numatyta tvarka su tikslu teikti informaciją bei atsakyti į Jūsų užklausas.

 

Formoje įvesti duomenys toliau nebetvarkomi tikslais, nesuderinamais su šiuo pirminiu tikslu, nebent atsiranda kitas duomenų tvarkymo teisėtumo pagrindas.

 

Nesant sutikimo ar jį atšaukus duomenys nebetvarkomi (ištrinami).

 

 

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

 

Surinktus duomenis apie asociacijos “Lemiamas šuolis” svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. Asociacijos “Lemiamas šuolis” darbuotojai yra įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus ir trečiuosius asmenis, įskaitant ir asociacijos “Lemiamas šuolis” svetainės lankytojus.

 

 

JŪSŲ TEISĖS

 

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis.

 

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@lemiamassiuolis.lt  arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.

Visuomeninė organizacija asociacija „Lemiamas šuolis“

Juridinio asmens kodas 305192995

J. Basanavičiaus g. 20-11, LT-03224 Vilnius

info@lemiamassuolis.lt

Privatumo politika

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram